fbpx

FAQ


 

Czy copywriter jest mi potrzebny?
Każda usługa, nawet ta najbardziej zaawansowana, potrzebuje człowieka. W marketingu internetowym, konkretniej w pisaniu tekstów, maszyna czy jakikolwiek system nie są w stanie zastąpić człowieka, który napisze tekst, wykona opis produktu. Internet jest coraz bardziej wykorzystywany w rozlicznych celach, dlatego rola osób tworzących content również rośnie.

 


 

Jak znaleźć skutecznego copywritera?
Metod jest bez wątpienia bardzo wiele. Przeważają znane firmy w portfolio, rekomendacje od zadowolonych klientów, możliwość dostarczenia próbki tekstów już napisanych z danej branży, czy też sprawny kontakt poprzez telefon lub e-mail. Skuteczny copywriter nie będzie nigdy „alfą i omegą” w danej branży, ale będzie w stanie napisać bardzo dobry tekst z każdej dziedziny.

 


 

Czy każdy może zostać copywriterem?
Pisać potrafi każdy, lecz nie wszyscy potrafią pisać dobrze. Podobnie każdy z nas może być kierowcą samochodu, ale nie każdy nadaje się na kierowcę rajdowego. Dlatego, wybierając copywritera, warto szukać osób sprawdzonych, doświadczonych, prowadzących działalność gospodarczą.

 


 

Jaki jest termin realizacji?

Standardowo do 3 dni roboczych. Nie jest to jednak regułą, nie jesteśmy w stanie stworzyć na przykład 500 opisów produktów w tak krótkim czasie. Szczegółowy termin realizacji proponowany jest zawsze indywidualnie, po uprzednim zapoznaniu się ze zleceniem.

 


 

Czy teksty podlegają korekcie?
Tak, każdy napisany tekst weryfikowany jest przez korektora. Dzięki temu, klient otrzymuje tekst bezbłędny – bez literówek, podwójnych spacji, błędów interpunkcyjnych, itp. Usługa korekty wliczona jest w cenę zlecenia, nie wymaga zatem dodatkowej opłaty. Traktujemy to jako coś zupełnie naturalnego.

 


 

Czy poprawki do tekstów są nieodpłatne?
Oczywiście. Klient otrzymuje możliwość zgłoszenia poprawek, aż trzykrotnie od otrzymania podstawowych wersji tekstów. W innym przypadku dalsze poprawki ustalane są indywidualnie.

 


 

Czy teksty są unikalne?
Dobry copywriter musi pisać nietuzinkowo. Każdy napisany przez nas tekst najpierw trafia do korektora, a następnie do specjalnego narzędzia sprawdzającego unikalność tekstu. Przygotowany tekst trafi do klienta tylko wtedy, jeśli będzie w pełni unikalny.

 


 

Czy zyskuję pełne prawa do tekstów?
Tak, opłacona faktura VAT oznacza przekazanie w pełni praw majątkowych do tekstów.