INNE JĘZYKI

W obecnych czasach dotarcie do klientów z zagranicy jest naprawdę proste, wystarczy tworzyć treści w językach obcych. Oczywiście znajomość języków obcych – szczególnie innych od angielskiego czy niemieckiego nie jest tak powszechna, w szczególności jeżeli mowa o znajomości biegłej, pozwalającej na bezproblemowe i bezbłędne porozumiewanie się. Trzeba pamiętać, że treści prezentowane potencjalnym klientom powinny być przede wszystkim napisane schludnie i bezbłędnie – tak aby natywny użytkownik danego języka był w stanie bez problemu zrozumieć przekaz i aby nie poczuł odrzucenia ze względu na ilość błędów – czy to gramatycznych, czy to stylistycznych znajdujących się w tekście. Jeżeli Twoja firma się rozwija i chcesz wejść na różne rynki zagraniczne, to warto przygotować profesjonalne treści. Oferujemy tworzenie treści nie tylko w innych językach takich, jak angielski czy niemiecki, ale również copywriting w języku rosyjskim, francuskim, hiszpańskim oraz włoskim.

Dla kogo jest nasza usługa copywritingu w innych językach?

Naszą usługę proponujemy przede wszystkim osobom, które chcą wejść na zagraniczny rynek, a także dla tych, którzy mają swoją firmę w dużym mieście, w którym znajduje się wiele osób z zagranicy, które nie do końca rozumieją przekaz tworzony po polsku. Proponujemy ją wszystkim tym, którzy chcą dotrzeć do dużej grupy ludzi. Językiem rosyjskim, według różnych źródeł, ogółem na całym świecie mówić może od 250 aż do nawet 300 milionów ludzi. Językiem hiszpańskim posługuje się jeszcze więcej – dla 650 milionów jest to pierwszy język, dla kolejnych 100 milionów jest to drugi język i szacuje się, że potrafi się nim posługiwać nawet 1,5 miliarda ludzi na całym świecie!

Językiem francuskim operuje niemalże 220 milionów ludzi z całego świata (z takich krajów, jak Francja, Szwajcaria, Belgia, Kanada czy wiele krajów w Afryce), a z kolei włoskiego używa od 80 do nawet 125 milionów osób z całego świata!

Ponadto teksty w innych językach świetnie sprawdzą się dla właścicieli firm znajdujących się w dużych polskich miastach, w których mieszka spora liczba obcokrajowców, którzy albo nie mówią w języku polskim, albo ich umiejętności nie pozwalają im na pełne zrozumienie treści w tym języku.

Opisy produktów, artykuły blogowe… jakie teksty piszemy w innych językach?

Jako firma zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem tekstów w wielu językach europejskich – także w języku hiszpańskim, włoskim, francuskim oraz rosyjskim. Jakie teksty jesteśmy więc w stanie napisać w innych językach?

Opisy produktów oraz kategorii – które idealnie sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym i sprawią, że znajdzie się on wyżej w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Nasze opisy zawsze są wykonywane w sposób rzetelny i każdy z nich jest unikatowy – co bardzo dobrze wpływa na profesjonalne postrzeganie Twojej marki.

Treści na strony www – dzięki, którym dotrzesz do zagranicznych klientów, którzy dowiedzą się kim jesteś, co oferujesz i jaka jest Twoja firma. Zawsze przed pisaniem tego typu treści analizujemy konkurencję w taki sposób, aby to co pojawi się na Twojej stronie wyróżniało się na plus nie tylko pod względem unikatowości, ale też ciekawego przekazu.

Teksty seo – twoja strona bądź blog muszą znaleźć się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, jeżeli chcesz, aby przyszli do Ciebie nowi, zagraniczni klienci. Sprawimy, że roboty Google znajdą na Twojej stronie teksty przyjazne SEO.

Treści e-maili – marketing mailowy jest bardzo popularny. Nic dziwnego, potrafi dać naprawdę spore zyski, jeżeli jest prowadzony w odpowiedni sposób. Napiszemy dla Ciebie ciekawe treści maili i newsletterów w dowolnym języku!

Teksty na bloga – profesjonalne, ciekawe i merytoryczne teksty poprzedzone sporym researchem w temacie, dzięki którym zaczniesz być postrzegany jako ekspert w branży. Nasze teksty są solidne i fachowe i zainteresują wiele osób!

Jak więc widać, jesteśmy w stanie stworzyć wiele, różnorodnych treści w językach francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Dzięki nam dotrzesz do setek milionów nowych, potencjalnych klientów – którzy, szczególnie jeżeli oferujesz swoje usługi przez Internet bądź jeżeli masz opcję wysyłki międzynarodowej – są w stanie zwiększyć sprzedaż Twoich usług bądź produktów.

Jakie są tworzone przez nas treści w językach obcych?

Nasze treści w językach obcych są tworzone w sposób profesjonalny i rzetelny – dzięki czemu oferujemy wyłącznie solidnie napisane teksty w językach francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Nasz copywriting ma wiele zalet – pozwala zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki w Internecie i jej prestiż. Twoja marka stanie się firmą międzynarodową, co z pewnością przełoży się także na Twoje przychody!

Wybierając nas, masz pewność, że otrzymasz treści najwyższej jakości, które angażują, klikają się i dobrze pozycjonują w Internecie. Nasz zespół tworzą zdolni copywriterzy oraz tłumacze, mający wieloletnie doświadczenie, którzy posługują się poszczególnymi językami w sposób naprawdę biegły.

Przykłady treści napisanych przez naszych zagranicznych copywriterów:

Skorzystaj z naszej pomocy!

© 2024 pasja-pisania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka Prywatności