Dariusz Brzezicki

copywriter SEO

content manager

Stworzę teksty, które podbiją Google!

Tworzeniem tekstów zajmuję się od 2008 roku, znam algorytmy Google, zmieniające się trendy, mam niezbędne know-how, biegle obsługuję narzędzia wspierające pozycjonowanie stron internetowych. Pracowałem z największymi w Polsce sklepami internetowymi oraz agencjami interaktywnymi. Eksperymentowałem z tekstami szukając korelacji między odpowiednią strukturą artykułów, a ich rankowaniem w wyszukiwarce. W codziennej pracy wykorzystuję narzędzia: SEO Surfer, Semstorm, Senuto oraz Screaming Frog.

W latach 2008-2013 pracowałem jako dziennikarz, a od 2013 roku prowadzę www.pasja-pisania.pl obsługując klientów z (prawdopodobnie) każdej branży. Pracę copywritera łączę z analityką w kontekście pozycjonowania SEO, a tworząc treści na potrzeby krótkich form reklamowych wyspecjalizowałem się w Facebook Ads i Google Ads.

Wypowiadałem się w temacie copywritingu dla portali branżowych, takich jak Interaktywnie.com. Magazyn Marketing Progress, występowałem jako prelegent podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz wydarzenia FItness Marketing Day.

Portal SamodzielnyPrzedsiębiorca wymienił mnie na lisćie TOP copywriterów w Polsce.

Referencje

Przecież teksty same się nie zrobią.
Śmiało pisz do mnie. ;)

© 2022 pasja-pisania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka Prywatności