Dariusz Brzezicki

copywriter SEO

content manager

Stworzę teksty, które podbiją Google!

Tworzeniem tekstów zajmuję się od 2008 roku, znam algorytmy Google, zmieniające się trendy, mam niezbędne know-how, biegle obsługuję narzędzia wspierające pozycjonowanie stron internetowych. Pracowałem z największymi w Polsce sklepami internetowymi oraz agencjami interaktywnymi. Eksperymentowałem z tekstami szukając korelacji między odpowiednią strukturą artykułów, a ich rankowaniem w wyszukiwarce. W codziennej pracy wykorzystuję narzędzia: SEO Surfer, Semstorm, Senuto oraz Screaming Frog.

W latach 2008-2013 pracowałem jako dziennikarz, a od 2013 roku prowadzę www.pasja-pisania.pl obsługując klientów z (prawdopodobnie) każdej branży. Pracę copywritera łączę z analityką w kontekście pozycjonowania SEO, a tworząc treści na potrzeby krótkich form reklamowych wyspecjalizowałem się w Facebook Ads i Google Ads.

Wypowiadałem się w temacie copywritingu dla portali branżowych, takich jak Interaktywnie.com. Magazyn Marketing Progress, występowałem jako prelegent podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz wydarzenia FItness Marketing Day.

Portal SamodzielnyPrzedsiębiorca wymienił mnie na lisćie TOP copywriterów w Polsce.

Z Darkiem mam przyjemność współpracować od ponad roku. Mieliśmy możliwość prowadzić projekty z różnych branż. Teksty Darka spełniają założenia briefu i dostarczane są w ustalonym terminie. Potwierdzam jego wiedzę z zakresu copywritingu.

Patrycja Bukmakowska

Account Manager

Bardzo dobra współpraca. Wysokiej jakości teksty. Krótkie czasy realizacji. Świetny kontakt i dobrze ułożony proces. Dziękuję i mocno polecam!

Mateusz Calik

Head of SEO/SEM

Z Darkiem współpracujemy odkąd tylko wystartowało naTemat.pl. Pomimo rozwoju naszej marki, powstania nowych serwisów, powiększenia zatrudnienia, wciąż współpracujemy z Darkiem, ponieważ cenimy sobie lojalnych, dobrych, uczciwych partnerów.

Tomasz Machała

red. naczelny naTemat.pl

Darek to świetny specjalista znający się zarówno na tworzeniu jakościowego contentu ale również rozumie mechanizmy, którymi rządzi się świat internetu, social mediów oraz e-commerce. Ta mieszanka umiejętności i doświadczenia powoduje, że treści które tworzy są skuteczne.

Jakub Gajdamowicz

Co-founder Uniqly.io

Zleciliśmy Pasja-Pisania.pl treści w językach polskim, angielskim i niemieckim. Content, który był do nas dostarczany, to treści wysokiej jakości, eksperckie, powalające w jasny i czytelny sposób zrozumień potencjalnemu klientowi niuanse techniczne związane z naszą branża. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Krzysztof Ostrowski

Prezes Zarządu, Luxon Sp. z.o.o.

Zleciliśmy Pasja-Pisania.pl napisanie tekstów prawniczych, w tym niemieckojęzyczne wersje artykułów. Zadanie zostało wykonane na 5+, terminowo i fachowo

Aleksander Stal

Radca prawny

Z Pasja-Pisania współpracuję od kilku lat. Jest to wymarzony partner do współpracy - zawsze wszystko jest na czas oraz w oczekiwanej jakości. Doceniam również elastyczność w działaniu i pragmatyczne podejście biznesowe.

Paweł Moczarski

Head of Superb Performance Team

Miałem okazję współpracować z Panem Dariuszem przy okazji realizacji kampanii contentowej. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Byliśmy zadowoleni z jakości przygotowanych treści, bieżącego kontaktu oraz terminowości. Gorąco polecam współpracę z Panem Dariuszem.

Karol Soja

Head of SEO Vestigio | ex-Wirtualna Polska

Przecież teksty same się nie zrobią.
Śmiało pisz do mnie. ;)

© 2024 pasja-pisania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka Prywatności