Blog Pasja-Pisania


 

Dziś porozmawiamy o pracy copywritera - na czym polega? Jak wygląda? Czy lepiej jest pracować zdalnie, czy w biurze? I na jakie zarobki można liczyć? Zapraszamy!
Nie tylko osoby pracujące w księgowości nie mają problemu z rozpoznaniem skrótów ROI i ROAS. Również przedstawiciele branż marketingowych oraz ich Klienci powinni wiedzieć o nich, co nieco. Dlaczego?
Stworzenie idealnej nazwy firmy czy też produktu wymaga odpowiedniego połączenia ze sobą fonetyki z lingwistyką, psychologią i oczywiście strategią marketingową. Dobre nazwy firm czy produktów wywołują w odbiorcach pozytywne skojarzenia i emocje, które to z kolei mają ogromny wpływ na podejmowane decyzje. Profesjonalne zasady namingu są skomplikowane. Warto jednak zdobyć wiedzę w tym temacie i wpłynąć na dalszy rozwój działalności. Z tego artykułu nie tylko dowiesz się, co to jest naming, ale też jakie są
W życiu każdego blogera przychodzi moment, w którym kończą się pomysły. Wszystko już było albo nic nie jest wystarczająco ciekawe. Spokojnie, to się zdarza. Dlatego przychodzimy z garścią pomysłów i pomysłów na to, jak wymyślać tematy na bloga, które przyciągną czytelników. Jak pisać bloga i od czego zacząć? 1. Przypomnij sobie, dlaczego założyłeś bloga Na początku na pewno przyświecał Ci jakiś konkretny cel, przewodnia myśl, za którą chciałeś podążać. Być może w trakcie pisania nieco
Dziś nauczymy Cię, jak napisać dobry artykuł, który trafi do Twoich odbiorców i naprawdę ich zainteresuje. Przygotuj się na podróż pełną zaskoczeń, szykuj miejsce na notatki i zaczynamy!