TŁUMACZENIA TEKSTÓW

Aby dotrzeć do określonej grupy odbiorców, trzeba mówić ich językiem. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma otworzyła się na nowe, zagraniczne rynki – teksty, które tworzysz powinny być także przetłumaczone na konkretne języki.

Niestety nie każdy zna wystarczająco dobrze języki obce, aby swobodnie dokonywać ich tłumaczeń. Dlatego warto jest skorzystać z usług profesjonalistów, takich jak nasza firma, którzy mają wieloletnie doświadczenie nie tylko w tworzeniu treści, ale także tłumaczeniu jej na różne języki obce.

Tłumaczenia tekstów, które proponujemy są wykonywane rzetelnie, skrupulatnie i bezbłędnie – i właśnie dzięki temu tak dobrze radzą sobie na rynkach zagranicznych, które są znacznie obszerniejsze od rynku polskiego.

języki

Na jakie języki tłumaczymy?

Od wielu lat wykonujemy tłumaczenie treści na język angielski i niemiecki. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją ofertę o cztery kolejne, globalne języki takie, jak rosyjski, hiszpański, włoski i francuski.

Nasi wykwalifikowani tłumacze i copywriterzy nie tylko posiadają potrzebne umiejętności, ale mają także sporo doświadczenia, dzięki czemu ich tłumaczenie treści zawsze stoi na wysokim poziomie.

Napiszemy dla Ciebie następujące rodzaje treści w wybranym języku:

Tłumaczenia tekstów stron www

treści na stronę www są często pierwszym zetknięciem się potencjalnego klienta z tym, co możesz mieć mu do zaoferowania. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje grono odbiorców i dodać do niego osoby, które nie mówią i nie czytają po polsku, to nasze tłumaczenia tekstów stron internetowych będą konieczne

Tłumaczenia wpisów blogowych

chcesz dotrzeć do klienta angielskojęzycznego, to musisz dostarczyć mu treść w tym języku. Tworzymy teksty po angielsku na strony www, piszemy pracując z klientem w oparciu o brief, przystępując do tworzenia tekstów opracowujemy również audyt treści i robimy analizę konkurencji,

Tłumaczenia opisów do sklepów internetowych

mowa tu przede wszystkim o opisach produktów oraz o opisach poszczególnych kategorii. Jeżeli chcesz, aby nowi klienci znaleźli Twój sklep, to musi on być dobrze wypozycjonowany w wyszukiwarce Google. Aby mogło to mieć miejsce w wielu językach, trzeba posiadać na stronie opisy w różnych językach. Z naszą pomocą będziesz w stanie przetłumaczyć wszystkie opisy ze swojego sklepu internetowego – nie ważne, jak wiele ich jest!

Treści maili oraz newsletterów

jeżeli chcesz, aby Twój e-mail marketing dotarł do odbiorców nie tylko z Polski, ale także z innych regionów świata, to warto proponować i te treści po angielsku lub w innych językach. Jako profesjonaliści będziemy w stanie przetłumaczyć twoje maile w taki sposób, aby brzmiały one profesjonalnie i naturalnie dla użytkowników innych języków.

Treści SEO

oprócz powyższych tłumaczymy także wszelkiego rodzaju treści SEO, których zadaniem jest wypozycjonować cię w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się tłumaczeniami wszelkiego rodzaju treści content marketingowych i artykułów sponsorowanych, które trafią na zagraniczne portale.

PROFESJONALIZM

Dlaczego warto wybrać nas?

Jako agencja, nasze tłumaczenia wykonujemy tak, aby były przede wszystkim solidne i przyjazne dla czytelnika. Dbamy o to, aby przekaz był rzetelnie przetłumaczony i prosty w zrozumieniu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w tworzeniu tekstów, ale także w ich tłumaczeniu. Nasze treści doskonale radzą sobie w Internecie i świetnie się pozycjonują, nie tylko w języku polskim. Dzięki temu przyciągają dużo zainteresowanych odbiorców. Warto zatem skorzystać z naszej usługi tłumaczenia tekstów.

Przykłady naszych tłumaczeń:

Skorzystaj z naszej pomocy. Napiszemy za Ciebie treści w obcym języku, które zwiększą Twoją sprzedaż!

© 2024 pasja-pisania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka Prywatności