fbpx

Tłumaczenia tekstów


Aby dotrzeć do określonej grupy odbiorców, trzeba mówić ich językiem. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma otworzyła się na nowe, zagraniczne rynki – teksty, które tworzysz powinny być także przetłumaczone na konkretne języki. Niestety nie każdy zna wystarczająco dobrze języki obce, aby swobodnie dokonywać ich tłumaczeń. Dlatego warto jest skorzystać z usług profesjonalistów, takich jak nasza firma, którzy mają wieloletnie doświadczenie nie tylko w tworzeniu treści, ale także tłumaczeniu jej na różne języki obce. Tłumaczenia tekstów, które proponujemy są wykonywane rzetelnie, skrupulatnie i bezbłędnie – i właśnie dzięki temu tak dobrze radzą sobie na rynkach zagranicznych, które są znacznie obszerniejsze od rynku polskiego.

Profesjonalne tłumaczenia tekstów

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia treści, dzięki którym w końcu będziesz w stanie otworzyć się na nowych potencjalnych klientów. Tłumaczenia wykonują osoby mające nie tylko potrzebne do tego umiejętności, ale także wieloletnie doświadczenie – dzięki czemu ich praca wykonywana jest sprawnie i bezbłędnie.

Jakie teksty tłumaczymy i na jakie języki

Od wielu lat wykonujemy tłumaczenie treści na język angielski i niemiecki. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją ofertę o cztery kolejne, globalne języki takie, jak rosyjski, hiszpański, włoski i francuski. Nasi wykwalifikowani tłumacze i copywriterzy nie tylko posiadają potrzebne umiejętności, ale mają także sporo doświadczenia, dzięki czemu ich tłumaczenie treści zawsze stoi na wysokim poziomie. A tłumaczenia jakich tekstów oferujemy?

Tłumaczenia tekstów stron www – treści na stronę www są często pierwszym zetknięciem się potencjalnego klienta z tym, co możesz mieć mu do zaoferowania. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje grono odbiorców i dodać do niego osoby, które nie mówią i nie czytają po polsku, to nasze tłumaczenia tekstów stron internetowych będą konieczne.

Tłumaczenia wpisów blogowych – oprócz tekstów na stronę, zajmujemy się także tłumaczeniem artykułów wyższej jakości, które pojawiają się jako wpisy na bloga. Za pomocą takich tekstów jesteś w stanie zbudować swój wizerunek eksperta, dlatego powinny być one przede wszystkim merytoryczne i bezbłędne. Nasze tłumaczenia także takie będą – wykonane jakościowo, rzetelnie i solidnie!

Tłumaczenia opisów do sklepów internetowych – mowa tu przede wszystkim o opisach produktów oraz o opisach poszczególnych kategorii. Jeżeli chcesz, aby nowi klienci znaleźli Twój sklep, to musi on być dobrze wypozycjonowany w wyszukiwarce Google. Aby mogło to mieć miejsce w wielu językach, trzeba posiadać na stronie opisy w różnych językach. Z naszą pomocą będziesz w stanie przetłumaczyć wszystkie opisy ze swojego sklepu internetowego – nie ważne, jak wiele ich jest!

Treści maili oraz newsletterów – jeżeli chcesz, aby Twój e-mail marketing dotarł do odbiorców nie tylko z Polski, ale także z innych regionów świata, to warto proponować i te treści po angielsku lub w innych językach. Jako profesjonaliści będziemy w stanie przetłumaczyć twoje maile w taki sposób, aby brzmiały one profesjonalnie i naturalnie dla użytkowników innych języków.

Treści SEO – oprócz powyższych tłumaczymy także wszelkiego rodzaju treści SEO, których zadaniem jest wypozycjonować cię w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się tłumaczeniami wszelkiego rodzaju treści content marketingowych i artykułów sponsorowanych, które trafią na zagraniczne portale.

Jako agencja, nasze tłumaczenia wykonujemy tak, aby były przede wszystkim solidne i przyjazne dla czytelnika. Dbamy o to, aby przekaz był rzetelnie przetłumaczony i prosty w zrozumieniu.

Dlaczego warto wybrać nas?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w tworzeniu tekstów, ale także w ich tłumaczeniu. Nasze treści doskonale radzą sobie w Internecie i świetnie się pozycjonują, nie tylko w języku polskim. Dzięki temu przyciągają dużo zainteresowanych odbiorców. Warto zatem skorzystać z naszej usługi tłumaczenia tekstów.

Przykłady naszych tłumaczeń