Nowe teksty SEO, praca z klientami niemieckojęzycznymi i ekstremalne bieganie – co nowego w Pasja-Pisania


Czas pędzi nieubłaganie. W zespole Pasja-Pisania jesteśmy mocno rozpędzeni i każdego dnia realizujemy zlecenia dla naszych klientów. W ostatnim czasie dostarczyliśmy klientom nowe teksty SEO o długości łącznej kilku milionów znaków ze spacjami. Co jeszcze? Część naszego teamu biega ekstremalnie, pokazując, że nie ma rzeczy niemożliwych.

co ma wspólnego runmaggedon i nowe teksty seo

Work life balance – zasada, którą wdrażamy w naszym zespole sprawdza się doskonale w praktyce. Im bardziej rozdzielisz życie zawodowe od prywatnego, tym lepiej jesteś w stanie pracować. Co więcej, w czasie pracy jesteś bardziej wydajny, skuteczny, po prostu lepszy, natomiast po pracy bardziej skupiasz się na innych przyjemnościach.

Przyjemność, czyli runmageddon

Nowe teksty SEO i ich pisanie to nie jedyne nasze pasje. Kilka dni temu udowodniły to osoby z naszego zespołu. Dwie dziewczyny wystartowały w ekstremalnym biegu z przeszkodami – runmageddon’ie. To 12 km szalenie trudnego biegu, w którym liczą się siła, upór, konsekwencja oraz współpraca. Nie jest łatwo. Na trasie czekają takie przeszkody, jak: stare opony, lodowata woda, błoto, ścianki pionowe i ukośne, liny, czy rusztowanie ze zwisającymi szynami. Jeśli ktoś ukończy runmageddon może z całą stanowczością mówić, że „nie ma rzeczy niemożliwych”.

W copywritingu też nie ma rzeczy niemożliwych – nowe teksty SEO w różnych językach

Podobnie w copywritingu. W ostatnich tygodniach dla jednego z naszych klientów wykonaliśmy opisy seo w języku niemieckim oraz opisy produktów w języku niemieckim. Dla TaxCare będącego częścią grupy Idea Bank stworzyliśmy kilkadziesiąt tekstów do spotów video na YouTube, z kolei dla SkyCash.pl napisaliśmy mailing. Wspieramy również SEO dużego sklepu zajmującego się sprzedażą obuwia. Nie zapominamy także o drobnych przedsiębiorcach dla których pracujemy i piszemy nowe teksty SEO i marketingowe każdego dnia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak pracujemy? Dla kogo? Ile czasu to zajmuje? Skontaktuj się z nami.


Informacje o autorze wpisu:

Darek

Darek

Założyciel i copywriter strony Pasja Pisania.pl

Nadal dużo pisze, ale też koordynuje pracę zespołu, dbając tym samym o wzorowe relacje z klientami. Nie straszne mu ASAPy i deadline’y. Chętnie dzieli się wiedzą oraz doradza klientom. Lubi pisać, pracując w edytorze tekstu czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Działając jako freelancer wykonywał zlecenia dla największych firm w Polsce, obecnie robi to wspólnie ze swoim zespołem. Nieustannie otwarty na współpracę z mniejszymi przedsiębiorcami. Prywatnie miłośnik dobrej kawy, pizzy oraz piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *