Pasja-Pisania.pl wspiera chorych poprzez SiePomaga.pl


Dziś – żyjąc w pośpiechu – często zapominamy o tym, co najważniejsze. W ważnych chwilach życzymy sobie „przede wszystkim zdrowia”. Gdy ono jest, nasze zmartwienia odchodzą na dalszy plan i często nie myślimy o tych, którym „zdrowia zabrakło”. Warto zatrzymać się na chwilę i wpłacić symboliczną „złotówkę” tym, którzy tego potrzebują. Pasja-Pisania.pl dołączyła do firm wspierających ludzi w potrzebie.

„Aby było zdrowie to jakość to będzie”, „jak będzie zdrowie OK, to wszystko będzie OK”, „przede wszystkim dużo zdrowia, reszta sama przyjdzie”, „sto lat w zdrowiu” – te słowa zna każdy z nas, ba, sami nawet często je wypowiadamy.

SiePomaga.pl to Internetowa Platforma Pomagania.

Znajdziesz tam ludzi w potrzebie – chore dzieci, niepełnosprawnych, ludzi dorosłych zmagających się z rzadko spotykanymi chorobami, znajdziesz tam również zbiórki pieniędzy na pomoc zwierzętom, a także ogłoszenia z prośbą o wsparcie projektów z dziedziny sportu i turystyki. Jednak to osoby, które zachorowały na rzadko spotykane choroby, których leczenie przekracza często kilkaset tysięcy złotych budzą u nas największe wyrazy empatii.

Pasja-Pisania wspiera Kamila i Adasia

Kamila znajdziesz tutaj. Chłopak walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Jest z Lubania, ale obecnie przebywa w Houston. Koszt dwuletniego leczenia to 600 tys. zł. Adaś (więcej tutaj) jest z Wrocławia. Cierpi na chłoniaka. Pomimo choroby ma marzenia – chce zebrać pieniądze na wyjazd do fabryki Airbusa we Francji. Po co? Bo o samolotach wie wszystko, a podróż do Francji sprawi, że spełni się jedno z jego marzeń, drugie to być zdrowym.

Ty też w pełni anonimowo możesz wesprzeć Kamila, Adasia lub wiele innych osób. Możesz wpłacić 1 zł, 10 zł, 100 zł, 1000 zł lub inną dowolną kwotę. Czy warto? Na to pytanie nie trzeba odpowiadać.

Można wspierać anonimowo

Możesz wspierać anonimowo. Po kliknięciu na „wesprzyj” wystarczy, że obok kwoty jaką wpłacasz klikniesz „wesprzyj anonimowo”. Możesz też użyć przycisku „ukryj kwotę” przez co nie będzie widoczna kwota jaką przekazałeś danej osobie.


Informacje o autorze wpisu:

Darek

Darek

Założyciel i copywriter strony Pasja Pisania.pl

Nadal dużo pisze, ale też koordynuje pracę zespołu, dbając tym samym o wzorowe relacje z klientami. Nie straszne mu ASAPy i deadline’y. Chętnie dzieli się wiedzą oraz doradza klientom. Lubi pisać, pracując w edytorze tekstu czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Działając jako freelancer wykonywał zlecenia dla największych firm w Polsce, obecnie robi to wspólnie ze swoim zespołem. Nieustannie otwarty na współpracę z mniejszymi przedsiębiorcami. Prywatnie miłośnik dobrej kawy, pizzy oraz piłki nożnej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.