20 grudnia 2022

Pasja-Pisania.pl wspiera chorych poprzez SiePomaga.pl

Dziś – żyjąc w pośpiechu – często zapominamy o tym, co najważniejsze. W ważnych chwilach życzymy sobie „przede wszystkim zdrowia”. Gdy ono jest, nasze zmartwienia odchodzą na dalszy plan i często nie myślimy o tych, którym „zdrowia zabrakło”. Warto zatrzymać się na chwilę i wpłacić symboliczną „złotówkę” tym, którzy tego potrzebują. Pasja-Pisania.pl dołączyła do firm wspierających ludzi w potrzebie.

„Aby było zdrowie to jakość to będzie”, „jak będzie zdrowie OK, to wszystko będzie OK”, „przede wszystkim dużo zdrowia, reszta sama przyjdzie”, „sto lat w zdrowiu” – te słowa zna każdy z nas, ba, sami nawet często je wypowiadamy.

SiePomaga.pl to Internetowa Platforma Pomagania.

Znajdziesz tam ludzi w potrzebie – chore dzieci, niepełnosprawnych, ludzi dorosłych zmagających się z rzadko spotykanymi chorobami, znajdziesz tam również zbiórki pieniędzy na pomoc zwierzętom, a także ogłoszenia z prośbą o wsparcie projektów z dziedziny sportu i turystyki. Jednak to osoby, które zachorowały na rzadko spotykane choroby, których leczenie przekracza często kilkaset tysięcy złotych budzą u nas największe wyrazy empatii.

Pasja-Pisania wspiera Kamila i Adasia

Kamila znajdziesz tutaj. Chłopak walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Jest z Lubania, ale obecnie przebywa w Houston. Koszt dwuletniego leczenia to 600 tys. zł. Adaś (więcej tutaj) jest z Wrocławia. Cierpi na chłoniaka. Pomimo choroby ma marzenia – chce zebrać pieniądze na wyjazd do fabryki Airbusa we Francji. Po co? Bo o samolotach wie wszystko, a podróż do Francji sprawi, że spełni się jedno z jego marzeń, drugie to być zdrowym.

Ty też w pełni anonimowo możesz wesprzeć Kamila, Adasia lub wiele innych osób. Możesz wpłacić 1 zł, 10 zł, 100 zł, 1000 zł lub inną dowolną kwotę. Czy warto? Na to pytanie nie trzeba odpowiadać.

Można wspierać anonimowo

Możesz wspierać anonimowo. Po kliknięciu na „wesprzyj” wystarczy, że obok kwoty jaką wpłacasz klikniesz „wesprzyj anonimowo”. Możesz też użyć przycisku „ukryj kwotę” przez co nie będzie widoczna kwota jaką przekazałeś danej osobie.

Chcesz nawiązać współpracę?

Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

© 2024 pasja-pisania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka Prywatności