Pasja-Pisania.pl wspiera chorych poprzez SiePomaga.pl

Dziś – żyjąc w pośpiechu – często zapominamy o tym, co najważniejsze. W ważnych chwilach życzymy sobie „przede wszystkim zdrowia”. Gdy ono jest, nasze zmartwienia odchodzą na dalszy plan i często nie myślimy o tych, którym „zdrowia zabrakło”. Warto zatrzymać się na chwilę i wpłacić symboliczną „złotówkę” tym, którzy tego potrzebują. Pasja-Pisania.pl dołączyła do firm wspierających ludzi w potrzebie.

„Aby było zdrowie to jakość to będzie”, „jak będzie zdrowie OK, to wszystko będzie OK”, „przede wszystkim dużo zdrowia, reszta sama przyjdzie”, „sto lat w zdrowiu” – te słowa zna każdy z nas, ba, sami nawet często je wypowiadamy.

SiePomaga.pl to Internetowa Platforma Pomagania.

Znajdziesz tam ludzi w potrzebie – chore dzieci, niepełnosprawnych, ludzi dorosłych zmagających się z rzadko spotykanymi chorobami, znajdziesz tam również zbiórki pieniędzy na pomoc zwierzętom, a także ogłoszenia z prośbą o wsparcie projektów z dziedziny sportu i turystyki. Jednak to osoby, które zachorowały na rzadko spotykane choroby, których leczenie przekracza często kilkaset tysięcy złotych budzą u nas największe wyrazy empatii.

Pasja-Pisania wspiera Kamila i Adasia

Kamila znajdziesz tutaj. Chłopak walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Jest z Lubania, ale obecnie przebywa w Houston. Koszt dwuletniego leczenia to 600 tys. zł. Adaś (więcej tutaj) jest z Wrocławia. Cierpi na chłoniaka. Pomimo choroby ma marzenia – chce zebrać pieniądze na wyjazd do fabryki Airbusa we Francji. Po co? Bo o samolotach wie wszystko, a podróż do Francji sprawi, że spełni się jedno z jego marzeń, drugie to być zdrowym.

Ty też w pełni anonimowo możesz wesprzeć Kamila, Adasia lub wiele innych osób. Możesz wpłacić 1 zł, 10 zł, 100 zł, 1000 zł lub inną dowolną kwotę. Czy warto? Na to pytanie nie trzeba odpowiadać.

Można wspierać anonimowo

Możesz wspierać anonimowo. Po kliknięciu na „wesprzyj” wystarczy, że obok kwoty jaką wpłacasz klikniesz „wesprzyj anonimowo”. Możesz też użyć przycisku „ukryj kwotę” przez co nie będzie widoczna kwota jaką przekazałeś danej osobie.

Dariusz Brzezicki

Jestem założycielem i właścicielem serwisów internetowych www.pasja-pisania.pl oraz www.corema.pl. Odpowiadam za szeroki zakres działań w firmie, w tym kontakt z klientami, wdrażanie nowych pomysłów oraz nadzorowanie pracy zespołu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z zarówno polskimi, jak i zagranicznymi klientami, realizuję różnorodne zadania związane z marketingiem internetowym i tworzeniem treści. W swojej codziennej pracy zajmuję się tworzeniem szczegółowych content planów, pozycjonowaniem stron internetowych, SEO copywritingiem, SEM oraz projektowaniem i budowaniem stron i sklepów internetowych.

Moje podejście do pracy charakteryzuje się dbałością o zgodność z najnowszymi wytycznymi branżowymi oraz ciągłym doskonaleniem umiejętności poprzez korzystanie z nowoczesnych narzędzi i technologii. Na co dzień korzystam z takich narzędzi jak Ahrefs, Senuto, Screaming Frog, SEO Surfer, Contadu, Google Search Console oraz Google Analytics. Dzięki temu jestem w stanie skutecznie analizować i optymalizować działania SEO, dostarczając klientom kompleksowe i skuteczne rozwiązania. Moje zaangażowanie i profesjonalizm przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług, co przekłada się na wiele stałych współprac z klientami.