18 lutego 2022

Porozmawiajmy o Twoich tekstach. Darmowe konsultacje o tym, czy pisanie tekstów jest Ci dalej potrzebne

Czasy kryzysu wymusiły na wielu organizacjach potrzebę podjęcia decyzji co robić dalej. Wiele z firm wprowadza różne plany, jednym z nich być może jest rezygnacja z usług marketingowych, a do takich też zalicza się pisanie tekstów. Postanowiłem porozmawiać o tym z naszymi odbiorcami. Konsultacje copywriterskie są przeprowadzane za darmo i nie dotyczy to tylko firm, które były naszymi klientami. Dotyczy to każdego chętnego.

Konsultacje z copywriterem w dobie kryzysu i nie tylko!

Zauważam w swojej organizacji zmiany. Pojawiły się marki, które wstrzymały na czas kryzysu działania związane z copywritingiem. Na szczęście nikt na stałe nie wypowiedział umowy. Zapewne najbliższe dni i tygodnie zweryfikują na jak długo działania zostały wstrzymane. Zależy to od wielu czynników, takich jak: sytuacja związana z dalszymi zachorowaniami, wsparcie rządowe dla firm i próba pomocy przedsiębiorcom, dalsze ograniczenia związane np. z gastronomią czy turystyką, czy może tzw. “luzowanie” gospodarki i przywracanie jej do życia. Pojawiły się też firmy, które w tym czasie widzą okazję na rozwój swoich marek i składają zapytania.

W czasie konsultacji copywriterskich miałem też rozmowy z klientami o przemodelowaniu współpracy. Role się niejako odwróciły i to my, jako firma pisząca teksty reklamowe i nie tylko, uzgadnialiśmy z klientami co możemy zaproponować w określonym budżecie.

Fakty są takie, że najgorsze rozwiązanie to nie robić nic i czekać. To zła droga. Jaka jest dobra?

Uważam, że znamy się bardzo dobrze na pisaniu tekstów. Nie piszemy dla samego pisania, a korzystamy z dedykowanych narzędzi. Piszemy tak, aby rosła ilość wejść z wyszukiwarki. Dlatego postanowiłem być dostępny dla wszystkich i z każdym mogę porozmawiać o tekstach.

Kiedy warto umówić się na konsultacje copywriterskie?

Piszesz sam sobie bloga i nie daje to żadnych efektów? Możesz się umówić na konsultacje z copywriterem i ocenić dlaczego tak jest.
Masz sklep internetowy a opisy produktów wołają o pomstę do nieba?
Kiedyś razem pracowaliśmy, ale było to jednorazowe?
Ktoś dla Ciebie pisze i nie widzisz efektów?
Nie inwestujesz w teksty, ale zastanawiasz się nad tym?
Każda inna, dowolna sprawa związana z copywritingiem?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco, umów się na konsultacje copywriterskie i pomóż sobie rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do kontaktu, możemy się umówić na darmowe, niezobowiązujące konsultacje telefoniczne albo Skype. 🙂 Jeśli jesteś zainteresowany daj znać tutaj https://www.facebook.com/dariusz.brzezicki albo za pośrednictwem kontaktu na stronie – Dariusz Brzezicki.

Chcesz nawiązać współpracę?

Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

© 2024 pasja-pisania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka Prywatności